CZ SK HU

O značke

Viac ako 20 rokov s Electrou možno len ťažko slovami vystihnúť. Celá filozofia tvorcov odráža nové módne trendy. Ich bicykle sú vyjadrením slobody mysle a tak trochu aj nekonvenčným umením a jasným odkazom, že život má byť hravý a plný radosti.

 

O dokonalosti dizajnu bicyklov Electra nemôže byť pochýb a o funkčnosti už vôbec nie. Ide o väčšie pohodlie a lepšie ovládanie. Na bicykli sedíte v uvoľnenej a vzpriamenej polohe s ideálne natiahnutými nohami, že sa môžete kedykoľvek oprieť o zem, bez toho aby ste sa museli zdvihnúť zo sedla. Electru musíte vyskúšať, ale má to svoje nevýhody. Potom ju už nevymeníte.
Skrátka pripojte sa k tým, ktorí už zanechávajú svoju stopu po celom svete. Electra vám na oplátku vaše jazdy vyplní neopakovateľnými zážitkami a jedinečnými pocitmi, ktoré pomôžu vyjadriť vašu osobnosť.

 

Toľko bicyklov a toľko ciest na jazdenie ... Šesť modelových rád bicyklov a tri modelové rady elektrobicyklov. Každá z nich je jedinečná, rovnako ako ľudia, ktorí na nich jazdia. Existuje medzi nimi veľa rozdielov, ale každá z nich je super komfortná a zábavná. A preto bez ohľadu na to, ktorú z nich si vyberiete, budete vždy v štýle Electra.

 

NEWSLETTER

NEPREMEŠKAJTE INFORMÁCIE O NOVINKÁCH A ZĽAVÁCH